LENKA
POLLETOVÁ

Specialista rozvoje v oblasti středního managementu

Více než 30 let se pohybuji v prostředí řízení lidí a firem, jak na českém, tak mezinárodním trhu.
Z toho již více než 25 let aktivně působím v roli středního a vyššího managementu.
Moje praxe je posílena studiem nejdůležitějších manažerských teorií nejen v České republice, ale i v zahraničí, nejen z knih, ale i od renomovaných specialistů z oblasti managementu, obchodu a služeb.

Praxe, prostředí a rysy dnešní doby mě vedou k přesvědčení, že práce v oblasti rozvoje lidí, jejich motivace, inspirace a ovlivňování na úrovni myšlení, se daleko lépe daří v TANDEMU.
A proto se dnes věnujeme klientům v TANDEMU PS.

Vzájemnou spolupráci budujeme již od roku 2009 a celých 15 let pracujeme na tom, aby každý náš klient odcházel s dovednostmi, znalostmi a motivací ve vysoké kvalitě.

VIZE LP

 

Jsme TANDEM v oblasti řízení lidských zdrojů. Jsme TÝM HR specialistů se zaměřením na vzdělávání dospělých, budování středního managementu a optimalizaci procesů v oblasti řízení lidských zdrojů. Usilujeme o to, aby se organizace mohly opřít o funkční a výkonný střední management, který je klíčem k úspěšnému řízení a vedení lidí.

MISE LP

 

Našim posláním je vrátit světu to, co jsme sami měli možnost v průběhu vlastní kariéry získat. Chceme klientům usnadnit cestu tím, že jim předáme to, co umíme nejlépe. Je pro nás přirozené být partnery v projektech i v životě, partnery na které se můžete spolehnout.

Naše služby

VZDĚLÁVÁNÍ

KONZULTACE

VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ

ESHOP

Zarezervujte si svůj termín ještě DNES!

OTEVÍRACÍ DOBA

24/7 – dle domluvy nebo rezervačního systému

Kontakt

Bc.Lenka Polletová,
00420734794783,
lenka@polletsro.cz,
IČO 28046081, DIČ CZ 28046081,
Lobezská 61/65 Plzeň 326 00

Copyright © 2024 Divi. All Rights Reserved.